Anmeldelse (Oversettelse levert av RealEscort Translate - Klikk her for å se den opprinnelige teksten.) (Klikk her for å se den oversatte teksten)
Valeri, I was at your place today. Overall, you're not a bad girl, but you're very inexperienced and still have a lot to learn. The way you performed oral sex looked awkward and honestly even a little ridiculous. You have a beautiful appearance, although I expected your breasts to be bigger. I also didn't like the fact that I had to stand outside your apartment waiting for almost half an hour. You told me you were cleaning up, but it turned out you were lying. I saw another client leaving your apartment just before I was supposed to come in. There was also an unpleasant smell in the apartment, even though I told you right away that I can't tolerate bad smells.
Valeri, jeg var hos deg i dag. Alt i alt er du ikke en dårlig jente, men du er veldig uerfaren og har fortsatt mye å lære. Måten du utførte oralsex på så keitete ut og ærlig talt til og med litt latterlig. Du har et vakkert utseende, selv om jeg forventet at brystene dine skulle være større. Jeg likte heller ikke at jeg måtte stå utenfor leiligheten din og vente i nesten en halvtime. Du sa at du ryddet, men det viste seg at du løy. Jeg så en annen klient forlate leiligheten din rett før jeg skulle komme inn. Det var også en ubehagelig lukt i leiligheten, selv om jeg sa med en gang at jeg ikke tåler vond lukt.